Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Caraudio] Prośba o pomoc w wyborze radia.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Caraudio] Prośba o pomoc w wyborze radia.

    Nexus6, Tarox też mam 12 tłoczkowe

  • #2
    [Caraudio] Prośba o pomoc w wyborze radia.

    Obecnie jestem na etapie zakupu radia do Octavii. Mam nadzieję, że nie powtarzam tematu i nie odeślecie mnie do opcji szukaj, bo co prawda były już takie tematy, ale w żadnym nie znalazłem pomocy. Konkretnie szukam coś w cenie 500-600 zł. Chodzi mi głównie o dobrą jakość dźwięku a nie o inne pierdoły Narazie zastanawiam się nad dwoma modelami:
    Pioneer DEH-P3600MB oraz Pioneer DEH-5700. Który z nich jest lepszy? A może możecie polecić coś innego w tym przedziale cenowym ?

    Komentarz


    • #3
      Zapytaj Nexus6, on się na tym zna.
      Power is nothing without control !
      "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

      Komentarz


      • #4
        olej "niskie" modele Pioneer'a, obejrzyj Kenwoody z roku 2005 na Elco-Exim
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za zainteresowanie. A co sądzicie o niskich modelach Panasonica np. CQ-C3301N lub JVC ?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez paulm
            Dzięki za zainteresowanie. A co sądzicie o niskich modelach Panasonica np. CQ-C3301N lub JVC ?
            to samo co o niskich modelach Pioneer'a :kciukminus
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz


            • #7
              Czyli wszyskie radia w tym przedziale cenowym to jeden pies ? :?
              Mam na myśli takie marki jak Pioneer, Panasonic, JVC, Clarion czy Blaupunkt. :roll:

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez paulm
                Czyli wszyskie radia w tym przedziale cenowym to jeden pies ? :?
                Mam na myśli takie marki jak Pioneer, Panasonic, JVC, Clarion czy Blaupunkt. :roll:
                niedokońca tak, dziwnym trafem w takich testach jakis Kenwood zazwyczaj wymiata konkurencję k
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #9
                  To mógłbym prosić o wskazanie jakichś konkretnych modeli ? Ważne jest dla mnie żeby radio obsugiwało format mp3 i miało w miarę dobry wzmacniacz, bo narazie nie przewiduję zewnętrznego. (Nie wiem czy nie za dużo oczekuję. :lol: )Radio nie musi być nowe (chociaż napewno świadomie nie kupie śmiganego), interesują mnie również modele ze starszych (wyższych) serii.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Nexus6
                    niedokońca tak, dziwnym trafem w takich testach jakis Kenwood zazwyczaj wymiata konkurencję k
                    Tylko, że testy testami - zależy kto testuje i kto sponsoruje :twisted:
                    Jarek "Vinci"

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez pantol
                      Zamieszczone przez Nexus6
                      niedokońca tak, dziwnym trafem w takich testach jakis Kenwood zazwyczaj wymiata konkurencję k
                      Tylko, że testy testami - zależy kto testuje i kto sponsoruje :twisted:
                      Przeglądałem właśnie test tanich radioodtwarzaczy. Nie wiem czy ktoś sponsoruje te testy czy nie, ale w każdym razie faktycznie Kenwood był na pierwszym miejscu. W środku stawki znalazł się Pioneer i Panasonic - fimy wspomniane wcześniej przeze mnie.
                      Jednak mnie nie podoba się stylistyka Kenwooda i chyba poszukam czegoś innego, nie koniecznie "lepszego" według was. :|

                      Komentarz


                      • #12
                        jesli chodzi o testy audio to nie masz co sie czepiac bo wykonuje sie to za pomocą specjalistycznego sprzętu i na jednej płycie testowej
                        paulm, Jak chcesz to kup używke ja mam do sprzedania Alpine wysoki model

                        Komentarz


                        • #13
                          A ja myślę, że najlepiej wybrać się do firmy montującej audio. Podłącz do auta kolejno kilka modeli i sam wybierzesz. Miałem podobny dylemat. Odsłuch sklepach typu MM nie daje wielkiego rozeznania. Dopiero podłączenie sprzętu do posiadanych głośników pomoże w decyzji. Ja wybrałem któreś z JVC. W tej kategorii cenowej (przed dwoma laty 1000zł) w mojej ocenie był najlepszy. Teraz kosztuje ok. 600. Obsługuje mp3. W komplecie pilot.
                          pzdr.
                          OII ambientna sztuka

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez jacq
                            Ja wybrałem któreś z JVC.
                            napisz lepiej jaki model i z czym porównywałeś

                            Zamieszczone przez jacq
                            ...w mojej ocenie był najlepszy.
                            i to jest decydująca kwestia - każdy powinien sam odsłuchać sprzęt najlepiej w środowisku w jakim będzie pracować
                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                            Komentarz


                            • #15
                              Chwilowo bardzo podoba mi się Panasonic CQ-C3301N :diabelski_usmiech czy słuchał ktoś tego radia ?

                              Komentarz


                              • #16
                                Panasonic to dobry sprzet domowy z tych tanich ewentualnie plazmy i lcd ale do auta nie polecam miałem kiedys ale przyznaje sie to był niski model i w maluchu nie podobała mi sie jakość dzwieku nie wiem jak jest teraz bo nie interesowałem sie pasikonikiem ale jak juz cos z matsuchita elektroniks to cos innej marki tego koncernu lepiej zagra k

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ostatecznie wybór padł na Pioneera DEH-P5730MP. Jestem zadowolony z tego odtwarzacza , wg mnie jak za te pieniądze gra zupełnie przyzwoicie. W porównaniu z moim starym radiem (starszy model Panasonica) gra super - wreszcie pojawił się bas. Dzięki za odpowiedzi.

                                  Pozdrawiam

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X